Kolektif bir mimarlık ofisi ve tasarım şirketi olarak kurulan Arteon Mimarlık Şirketi; İzmir Mimarlık Ofisi ve İç Mimarlık Ofisi olarak; konut, villa, ofis, otel, hastane, okul gibi kamusal, özel ve vakıf yapılarına; betonarme, prefabrik ve hafif çelik yapı sistemleriyle çözüm sunmaktadır. Bunun yanında, tiny house ve bungalov evlerin tasarımını ve üretimini yapmaktadır.

İzmir mimarlık ofisleri olarak; konut, ofis ve karma kullanım gibi yapı projelerinin tasarım, şantiye ve proje hazırlama gibi çalışma alanlarının kontrolünü ve yürütücülüğünü üstlenmek ve sorunsuz bir şekilde projelerinizin tamamlanmasına yardımcı olmak amacıyla uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet sunmaktadır.

Arteon Architecture, İzmir’in birçok yerinde müşterinin isteğine özel olarak ofis, villa ve konut tasarımlarında ve projelerinde birçok kişiye sunduğu hizmetlere halen devam etmektedir. Bu zamana kadar yapılmış örnek projeleri ve diğer mimari proje fiyatlarını www.art-eonmimarlik.com web sayfasından inceleyerek fikir sahibi olabilir ve şirketin bünyesinde yer alabilmek için iletişim adreslerinden Arteon Architecture‘a
ulaşabilirsiniz.

İletişim
× Whatsapp